Responsible gaming

Zawsze graj odpowiedzialnie

Podczas gdy zdecydowana większość graczy na naszej stronie lub jakiejkolwiek innej stronie z grami online gra dla rozrywki i jest w stanie kontrolować swoją grę, niewielka mniejszość nie będzie w stanie tego zrobić. Aby zapewnić sobie najlepszą możliwość kontrolowania swojej gry, pamiętaj o tych kwestiach:

Gry online powinny być postrzegane jako rozrywka, a nie sposób na zarabianie pieniędzy. Powinieneś mieć ścisłą kontrolę nad pieniędzmi, które stawiasz i powinieneś być przygotowany tylko na obstawianie, na którego stratę możesz sobie pozwolić. Nigdy nie powinieneś także gonić za stratami Oprócz notowania pieniędzy, które wydajesz podczas grania, pamiętaj również o czasie, który spędzasz podczas grania.

Mimo że PaiGowSeal świadczy usługi rozrywkowe, zdajemy sobie sprawę i doceniamy, że gry online mogą powodować problemy lub problemy dla niektórych osób. Prawdopodobne problemy sięgają od wydawania zbyt dużych pieniędzy po rozwinięcie silnego uzależnienia od hazardu. Jesteśmy w pełni zaangażowani w budowanie odpowiedzialnego środowiska dla wszystkich naszych gier i przestrzegamy i utrzymujemy standardy branżowe w odniesieniu do tych wymagań.

Limity wpłat

Jednym ze sposobów, w jaki gracz może poczuć większą kontrolę nad swoją grą, jest nałożenie limitów na to, ile może wpłacić, a my możemy w tym pomóc. Gracze mogą ustawiać limity dzienne, tygodniowe, a nawet miesięczne, a wszelkie prośby o zmniejszenie limitu będą realizowane od razu. Aktywacja prośby o podniesienie tego limitu będzie wymagać co najmniej 24 godzin. Personel obsługi klienta kasyn online może udzielić dalszych informacji na temat ustawiania limitów wpłat.

Samowykluczenie

Oprócz pomocy w ustalaniu limitów wpłat, z którymi czujesz się komfortowo, możemy pomóc Ci nałożyć okres samowykluczenia z serwisu. Ponownie, nasz personel obsługi klienta z przyjemnością udzieli wszelkiej pomocy, której możesz potrzebować w tym zakresie.

Najczęstsze okresy samowykluczenia obejmują krótki okres ochłodzenia, trwający co najmniej 24 godziny, lub bardziej dotkliwy okres samowykluczenia trwający co najmniej 6 miesięcy. Skorzystanie z tych opcji spowoduje, że nie będziesz mógł zalogować się na swoje konto, a my również dołożymy wszelkich starań, aby uniemożliwić Ci otrzymywanie materiałów promocyjnych lub jakiejkolwiek innej komunikacji od nas w okresie samowykluczenia. Ponownie, nasi pracownicy obsługi klienta są dostępni przez całą dobę, jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu okresu samowykluczenia.

Ochrona

W PaiGowSeal w pełni popieramy minimalny wiek, w którym można grać w gry kasynowe, a minimalny wiek graczy to 18 lat. Jednak w niektórych jurysdykcjach, w których obowiązuje starszy minimalny wiek graczy, uznamy, które ograniczenie jest większe.

Zapewniamy, że nie promujemy naszych usług wśród dzieci, ani nie zachęcamy dzieci do odwiedzania naszej strony. Stosujemy szereg procedur weryfikacyjnych, aby móc zidentyfikować potencjalnych nieletnich graczy lub odwiedzających witrynę. Przyjmujemy również do wiadomości, że ponieważ rodzinne komputery, laptopy lub urządzenia mobilne są dostępne dla różnych członków rodziny, chętnie współpracujemy z naszymi użytkownikami, aby zapewnić, że tylko odpowiedzialne osoby dorosłe lub opiekunowie mają dostęp do witryny, podczas gdy nieletni użytkownicy są chronieni przed grami i Hazard. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy w zapobieganiu dostępowi dzieci do naszej witryny, istnieje wiele filtrów oprogramowania, które zablokują dostęp nieletnim użytkownikom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub uważasz, że możesz mieć problem z hazardem, odwiedź następujące linki:

GamCare -- www.gamcare.org.uk

Świadomość hazardu -- www.begambleaware.org

Anonimowi hazardziści -- www.gamblersanonymous.org.uk