Jak grać

September 8, 2021

Jak grać jak zawodowiec w Pai Gow

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Zrozumienie jak grać w Pai Gow może być pomocny przed rozpoczęciem gry w kasynie online. To jest przegląd niektórych sprawdzonych strategii wygrywania w grze.

Jak grać jak zawodowiec w Pai Gow

3 zwycięskie sztuki w Pai Gow

Pai Gow to ekscytująca gra, w którą po raz pierwszy zagrano w latach 80-tych. Przez lata gracze wymyślali gry, które stawiają cię w lepszej pozycji do pokonania krupiera i wygrywania zakładów w Pai Gow. Gracze lubią tę grę za jej prostotę i niską przewagę kasyna. Jest to jedna z wielu gier, które ewoluowały wraz z technologią, po kilku dodatkach, takich jak digitalizacja i optymalizacja pod kątem gier mobilnych.

Dziś możesz grać w Pai Gow w swoim ulubionym kasynie online. Poniższe sekcje na tej stronie zawierają zestawienie najlepszych wskazówek, jak wygrać w Pai Gow.

Jak grać w Pai Gow

Rozgrywka w Pai Gow obejmuje talię kart i parę kości. Krupier dzieli karty na 7 zestawów, a gracze na zmianę rzucają parą kości. Wynik rzutu kostką określa zestaw kart przydzielonych każdemu graczowi.

W grze gracze mają możliwość rywalizacji tylko z krupierem, w przeciwieństwie do innych gier stołowych, w których rywalizują z innymi graczami. Chociaż wygrana w grze opiera się na szczęściu, kilka strategii może pomóc Ci zwiększyć szanse na wygraną. Sprawdź je poniżej:

Taktyczne rozmieszczenie karty Joker

Trzymanie karty Jokera do właściwego czasu to jedna ze strategii, która sprawdziła się w wielu grach. W grze możesz zrobić dwie ręce; niski i wysoki. Użycie jokera do zwiększenia siły ręki, która bije rękę krupiera, daje ci najlepszą pozycję do zebrania wygranych. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby zdobyć więcej niż jedną kartę jokera, rozsądniej jest podzielić ją między dwie ręce, zamiast skompletować kolor w jednym rozdaniu.

Korzystanie z podejścia do domu

Kiedy karty są rozdawane w Pai Gow, wygrywasz, stawiając rękę przeciwko kartom kasyna. Jednym ze sposobów na wyłonienie zwycięzcy jest przyjęcie nastawienia przeciwnika, a następnie wykonanie zagrań, które poprawią siłę twojej ręki w porównaniu z ich. Na przykład, gdy rozda się fula, składającego się z trójki i dwóch par, najlepszą grą byłoby rozdzielenie najwyższej pary w jednej ręce i reszty w drugiej.

Najlepsza gra po rozdaniu czterech kart

W Pai Gow wszystko jest możliwe. Kiedy otrzymasz cztery podobne karty, powinieneś podzielić lub połączyć swoje karty w zależności od ich wartości. Na przykład karty od dwóch do sześciu są silniejsze, gdy trzymasz je razem w jednym rozdaniu. W przypadku kart od 7 do 10 możesz podzielić cztery karty na dwie pary w każdym rozdaniu.

Dzielenie par ma również zastosowanie, jeśli masz 4 karty walet, króla lub damy. Parowanie rozdzielonych par z kartą asa zwiększy siłę ręki. Więc jeśli masz parę asów, mądrze jest trzymać po jednej w każdej ręce.

Wniosek

Dzięki omówionym powyżej strategiom możesz wziąć w tym udział ekscytująca gra Pai Gow i zdobądź znaczące kredyty. Uzyskanie przewagi konkurencyjnej pomaga zminimalizować straty i bardziej cieszyć się grą. Poszukaj kasyna online, które oferuje Pai Gow i zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze już dziś. Pamiętaj, że wielokrotne granie w tę grę to jedyny sposób na poznanie najlepszych strategii na pamięć.

undefined is not available in your country. Please try:
Niezapomniana noc: lokalny gracz w Las Vegas z jackpotem w pokerze wideo o wartości 200 000 $
2024-05-16

Niezapomniana noc: lokalny gracz w Las Vegas z jackpotem w pokerze wideo o wartości 200 000 $

Aktualności