Jak grać na urządzeniach mobilnych Pai Gow

Pai Gow to jedna z najlepszych gier kasynowych, w które można grać, gdy gracz ma dużo czasu do zabicia. Popularność grania w Pai Gow na urządzeniach mobilnych w ostatnich latach stale rośnie. Jego tempo gry jest wolne, co przekłada się na niższą przewagę kasyna. Maksymalizuje to również możliwość odejścia gracza z większymi wygranymi.

Zasady gry mogą wydawać się skomplikowane w porównaniu z szybkimi grami, takimi jak Texas hold'em. Jednak gdy gracz je zrozumie, łatwiej będzie wygrać duże pieniądze. Ale najpierw gracze muszą odróżnić Pai Gow od klasycznego pokera.

Jak można grać w Pai Gow w aplikacjach lub responsywnym urządzeniu mobilnym

Jak można grać w Pai Gow w aplikacjach lub responsywnym urządzeniu mobilnym

Łatwo zrozumieć, w jaki sposób można grać w Pai Gow w aplikacjach lub responsywnych wersjach mobilnych, jeśli gracz ma doświadczenie w klasycznym pokerze. Obie gry mają wiele podobieństw, które nowi gracze Pai Gow mogą wykorzystać jako podstawę do gry. Oto czym Pai Gow różni się od klasycznego pokera:

  • Gracze rozpoczynają grę z siedmioma kartami zamiast 2
  • Talie Pai Gow mają jeden zamiast 2 jokerów
  • Blefowanie nie jest dozwolone podczas gry w Pai Gow
  • Obstawiający idą łeb w łeb z krupierem
  • Rankingi rozdań również nieznacznie się różnią
Jak można grać w Pai Gow w aplikacjach lub responsywnym urządzeniu mobilnym
Zasady

Zasady

Gracze mogą stawiać prawdziwe pieniądze, ponieważ wszyscy dostawcy gier obsługują Androida, a także inne urządzenia. Musisz więc znać zasady i najlepszy sposób na wygranie niektórych gier. System rankingu rąk jest taki sam jak w grach, takich jak Texas hold'em, z kilkoma wyjątkami.

Po pierwsze, możliwe jest posiadanie w jednym rozdaniu 5 rodzajów kart. To najwyższa ręka, która może przebić nawet pokera królewskiego. Jednak zawsze jest wskazane, aby podzielić takie ręce na przednią i dolną rękę, ponieważ rozgrywka może się wydłużyć.

Zasady
Mobilna strategia Pai Gow

Mobilna strategia Pai Gow

Większość doświadczonych graczy Pai Gow rozumie również, że przedłużanie gry jest częścią strategii i niewypowiedzianą zasadą. Jest to szczególnie korzystne, ponieważ wszyscy dostawcy gier obsługują urządzenia iPhone i iOS, które mogą działać długo na jednym ładowaniu. W klasycznym pokerze gracze nigdy nie poświęciliby zestawu wszystkich asów.

Jednak gracze muszą stworzyć dwie ręce. Jedna z tych rąk musi mieć dwie karty. Dlatego muszą podzielić takie ręce, aby utworzyć 2 zwycięskie ręce. Oznaczałoby to więc umieszczenie przynajmniej jednego asa w dolnej ręce, zanim zagrasz przeciwko krupierowi.

Mobilna strategia Pai Gow
Jak Pai Gow jest łatwy i odpowiedni do grania na tablecie?

Jak Pai Gow jest łatwy i odpowiedni do grania na tablecie?

Pierwszą rzeczą, o której muszą pamiętać gracze, jest to, że Pai Gow ustawia ich przeciwko krupierowi. W przeciwieństwie do rywalizacji z innymi graczami, podczas próby wygrania rozdania Pai Gow nie stosuje się żadnych blefów ani sztuczek. Zarówno gracz, jak i krupier otrzymują siedem kart. Karty gracza pozostają odkryte, podczas gdy karty krupiera odkryte.

Karty są dzielone na dwie ręce. Przednia ręka składa się z pięciu kart, a większość kart gracza powinna wzmocnić tę rękę. Krupier pokazuje swoją rękę, gdy gracz ustali, w jaki sposób jego/jej ręce są podzielone.

Jak Pai Gow jest łatwy i odpowiedni do grania na tablecie?