Jak grać na urządzeniach mobilnych Pai Gow

Pai Gow to jedna z najlepszych gier kasynowych, w które można grać, gdy gracz ma dużo czasu do zabicia. Popularność grania w Pai Gow na urządzeniach mobilnych w ostatnich latach stale rośnie. Jego tempo gry jest wolne, co przekłada się na niższą przewagę kasyna. Maksymalizuje to również możliwość odejścia gracza z większymi wygranymi.

Zasady gry mogą wydawać się skomplikowane w porównaniu z szybkimi grami, takimi jak Texas hold'em. Jednak gdy gracz je zrozumie, łatwiej będzie wygrać duże pieniądze. Ale najpierw gracze muszą odróżnić Pai Gow od klasycznego pokera.

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter
Jak można grać w Pai Gow w aplikacjach lub responsywnym urządzeniu mobilnym

Jak można grać w Pai Gow w aplikacjach lub responsywnym urządzeniu mobilnym

Łatwo zrozumieć, w jaki sposób można grać w Pai Gow w aplikacjach lub responsywnych wersjach mobilnych, jeśli gracz ma doświadczenie w klasycznym pokerze. Obie gry mają wiele podobieństw, które nowi gracze Pai Gow mogą wykorzystać jako podstawę do gry. Oto czym Pai Gow różni się od klasycznego pokera:

  • Gracze rozpoczynają grę z siedmioma kartami zamiast 2
  • Talie Pai Gow mają jeden zamiast 2 jokerów
  • Blefowanie nie jest dozwolone podczas gry w Pai Gow
  • Obstawiający idą łeb w łeb z krupierem
  • Rankingi rozdań również nieznacznie się różnią
Jak można grać w Pai Gow w aplikacjach lub responsywnym urządzeniu mobilnym
Zasady

Zasady

Gracze mogą stawiać prawdziwe pieniądze, ponieważ wszyscy dostawcy gier obsługują Androida, a także inne urządzenia. Musisz więc znać zasady i najlepszy sposób na wygranie niektórych gier. System rankingu rąk jest taki sam jak w grach, takich jak Texas hold'em, z kilkoma wyjątkami.

Po pierwsze, możliwe jest posiadanie w jednym rozdaniu 5 rodzajów kart. To najwyższa ręka, która może przebić nawet pokera królewskiego. Jednak zawsze jest wskazane, aby podzielić takie ręce na przednią i dolną rękę, ponieważ rozgrywka może się wydłużyć.

Zasady
Mobilna strategia Pai Gow

Mobilna strategia Pai Gow

Większość doświadczonych graczy Pai Gow rozumie również, że przedłużanie gry jest częścią strategii i niewypowiedzianą zasadą. Jest to szczególnie korzystne, ponieważ wszyscy dostawcy gier obsługują urządzenia iPhone i iOS, które mogą działać długo na jednym ładowaniu. W klasycznym pokerze gracze nigdy nie poświęciliby zestawu wszystkich asów.

Jednak gracze muszą stworzyć dwie ręce. Jedna z tych rąk musi mieć dwie karty. Dlatego muszą podzielić takie ręce, aby utworzyć 2 zwycięskie ręce. Oznaczałoby to więc umieszczenie przynajmniej jednego asa w dolnej ręce, zanim zagrasz przeciwko krupierowi.

Mobilna strategia Pai Gow
Jak Pai Gow jest łatwy i odpowiedni do grania na tablecie?

Jak Pai Gow jest łatwy i odpowiedni do grania na tablecie?

Pierwszą rzeczą, o której muszą pamiętać gracze, jest to, że Pai Gow ustawia ich przeciwko krupierowi. W przeciwieństwie do rywalizacji z innymi graczami, podczas próby wygrania rozdania Pai Gow nie stosuje się żadnych blefów ani sztuczek. Zarówno gracz, jak i krupier otrzymują siedem kart. Karty gracza pozostają odkryte, podczas gdy karty krupiera odkryte.

Karty są dzielone na dwie ręce. Przednia ręka składa się z pięciu kart, a większość kart gracza powinna wzmocnić tę rękę. Krupier pokazuje swoją rękę, gdy gracz ustali, w jaki sposób jego/jej ręce są podzielone.

Jak Pai Gow jest łatwy i odpowiedni do grania na tablecie?